מפגש 95

ידידי התלמוד הישראלי !

 

בשבת הקרובה הבאה עלינו לטובה, נציין את תחילתו של חודש אלול, החודש האחרון של השנה. התחושות הן מעורבות- מצד אחד – זה עיצומו של חודש אוגוסט, שבו כך נראה כל העולם יוצא לחופשת הקיץ, והאווירה היא אווירה של חופש נטול מסגרות לימודים, ומצד שני תחילת חודש אלול- מה שאומר שראש השנה והחגים כבר ממתינים מעבר לפינה, וביום ראשון כבר ישמעו תקיעות השופר מדי בוקר בבתי הכנסת..

 

גם אנו בתלמוד הישראלי מחברים יחד את שתי התחושות- מצד אחד הילדים בחופש ובתי הספר אינם פועלים- ואני כתחליף לכך מקיימים את התלמוד הישראלי בעת הזו במוקדי לימוד חלופיים- מרכזים קהילתיים, חוגים אחרי הצהריים וכדומה, ומצד שני אנו נערכים במלוא המרץ לשנת לימודים חדשה, ולבתי ספר רבים וקהילות נוספות שיצטרפו ללימוד התלמוד הישראלי.

 

להורים ולילדים המוצאים את עצמם בחופש  עם זמן חופשי- אנו ממליצים להיכנס לערוץ היו-טיוב  של התלמוד הישראלי – https://www.youtube.com/results?search_query=%D7%AA%D7%9C%D7%9E%D7%95%D7%93+%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C%D7%99,

 

וכן לפייסבוק של התלמוד הישראלי-  https://www.facebook.com/talmudisrael, שם ניתן למצוא פוסט יומי וכן ערכות נוספות מהארכיון.

 

חופשה נעימה, בריאה  ובטוחה לנופשים, ובשורות טובות

 

בידידות

 

מאיר יעקבסון    אבי רט                רו"ח חיים פרייליכמן

מייסד ועורך    מנהל חינוכי ועורך     יו"ר חבר הנאמנים

 

 

 

 

 

 

 

 

Attachments area

Preview attachment Mifgash_95.pdf

Mifgash_95.pdf

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*