מפגש 87

ידידי התלמוד הישראלי !

 

סיומה הקרב ובא של שנת הלימודים, חותמת עבורנו תקופה אינטנסיבית ומאומצת של הפקת ערכות לימוד שבועיות, שהופצו מידי שבוע בעשרות אלפי עותקים והגיעו מדי שבוע  ללמעלה ממאה וחמישים בתי ספר וקהילות בכל רחבי הארץ ואף בחו"ל, זאת מלבד ערכות מיוחדות שהפקנו לחגים- שבועות, חנוכה פסח, וט"ו בשבט, שאף הן הופצו בתפוצה של כ 150,000 עותקים בכל פעם.

 

בהזדמנות זו אנו מודים לעובדי ועובדות חברת מדיסון שתרמו רבות – כל אחד ואחת במקומו ובתפקידו להצלחת הפרויקט. הירתמות העובדים חיממה את ליבנו והוסיפה רבות להצלחה.

 

בבתי ספר רבים בארץ, מסיבת סוף השנה תעסוק גם בתלמוד הישראלי. אנו רואים בכך הכרת הטוב גדולה וחשים סיפוק עצם מהעובדה שבתי ספר רבים בוחרים לסיים ולחתום את השנה עם נוכחות משמעותית של פרויקט התלמוד הישראלי.

 

אלו מכם שיגיעו לדימונה ביום שישי הקרוב, ב' בתמוז, 19.6 בשעה 09:30, באולם ברחוב ז'בוטינסקי 1 בדימונה, מוזמנים להצטרף אלינו ואל עוד 800 ילדים וילדות לחוויה מרגשת של לימוד התלמוד הישראלי וסיום השנה.

 

הצפוניים שבכם יוכלו להצטרף אלינו כבר מחר, ביום שני, לחגיגה גדולה בצפת [ מגרש הספורט ברחוב הכשרת היישוב] ביחד עם 700 ילדי בית ספר המקומי, למסיבת הסיום וללימוד התלמוד הישראלי.

 

אחד מאירועי השיא שיתקיים  ב"ה ביום שלישי הקרוב, ה 16.6 בשעה 20:30 בפארק רעננה, [ מצ"ב ההזמנה] הוא אירוע ענק – 'שירו אחים', לזכרם של שלושת הנערים החטופים, במלאת שנה למותם.  התלמוד הישראלי, קיים מבצע מיוחד במשך כל השנה , של לימוד לזכרם, מבצע בו  נלמדו על ידי מאות ילדים  1038 !! מסכתות מהתלמוד הישראלי, ובכך  אנו מסיימים את הש"ס תלמוד ישראלי  18  = ח"י פעמים !!

 

האירוע הזה, בהשתתפות כ 10,000 איש, מתקיים גם בחסות התלמוד הישראלי. ישתתפו בו בין היתר קובי אפללו, דוד דאור, ארז לב ארי, אודי דוידי, האחים גת, שי צברי , אהובה עוזרי ועוד, ותזמורת הסימפונט רעננה.

 

הכניסה חופשית- יש צורך להירשם באתר קודם.

 

נשמח מאד בהשתתפותכם במגוון האירועים הללו.

 

לכם ולביתכם- שבוע מבורך ובשורות טובות

 

בידידות

 

מאיר יעקבסון       אבי רט              רו"ח חיים פרייליכמן

מייסד ועורך     מנהל חינוכי ועורך    יו"ר חבר הנאמנים

 

 

2 Attachments

 

 

Preview attachment mail_invitation_d-01.jpg

mail_invitation_d-01.jpg

Preview attachment Mifgash_87.pdf

Mifgash_87.pdf

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*