מפגש 85

ידידי התלמוד הישראלי !

 

הקיץ כבר מורגש היטב באוויר, ואיתו תחושת הסיום..לא רק תחושת של סיום שנת לימודים המתקרבת ובאה לשמחת הילדים , אלא גם סיום מסכת. בימים אלו סיימנו כולנו את מסכת כתובות, ובתי ספר רבים בארץ משלבים את מסיבת סיום המסכת עם סיום שנת הלימודים. [אגב סיום שנת הלימודים- אנחנו נמשיך להיות איתכם ועם בתי ספר וקהילות- גם בימי החופשה..דף יומי כשמו כן הוא..יום יום…גם בקיץ..גם החופש..]

 

התמונה המצ"ב מבית הספר 'אור זבולון' באריאל, היא רק אחת מני תמונות רבות מאירועים רבים בהם אנו נוטלים חלק בימים אלו. את אירוע סיום המסכת באריאל כיבד כפי שאתם רואים הרב הראשי לישראל, הרב דוד לאו שליט"א, וההתרגשות הייתה גדולה. בשבועות הקרובים יתקיימו אירועים גדולים של סיום גם בדימונה, בצפת, ובבתי ספר רבים נוספים- ואנו שמחים ומרגשים ביחד עם הילדים וצוות בית הספר.

 

בהזדמנות זו נזכיר לכם שנותרו עוד שלושה שבועות להירשם לאתר הלימוד שלנו לזכר שלושת הנערים החטופים [בגוגל- תלמוד ישראלי לזכר שלושת הנערים]. נכון להיום  אנחנו נמצאים כבר ב 955 !! מסכתות שנבחרו על ידי ילדים מכל הארץ, וב"ה יש לנו  16 סיומים של הש"ס תלמוד ישראלי כולו !!!

אתם מוזמנים לנצל את הזמן שנותר כדי להצטרף לחווית הלימוד הגדולה הזו.

 

את סיום הלימוד הזה נקיים בטקס  ציבורי גדול ומיוחד שיתקיים ב"ה בפארק רעננה, ביום ג', כ"ט בסיון, ה 16.6.15. פרטים מדויקים בהמשך.

 

לכם ולביתכם- קיץ נעים ובריא, ובשורות טובות

 

בידידות

 

מאיר יעקבסון      אבי רט               רו"ח חיים פריילכימן

מייסד ועורך     מנהל חינוכי ועורך   יו"ר חבר הנאמנים

 

 

 

 

 

 

2 Attachments

 

 

Preview attachment IMG_1871.jpg

IMG_1871.jpg

Preview attachment Mifgash_85.pdf

Mifgash_85.pdf

1.1 MB

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*